RENČ s.r.o.
800 900 710

Bezplatná linka pro
Vaše konzultace a dotazy

RENČ s.r.o.
Nacházíte se: Úvod » Prodej řadového jednopodlažního rodinného domu s předzahrádkou, dvorem a zahradou v obci Velatice nedaleko Brna

Prodej řadového jednopodlažního rodinného domu s předzahrádkou, dvorem a zahradou v obci Velatice nedaleko Brna, Ev.č.: 00482

Snímek 059 xx
P3060081 xx
Snímek 037 xx
P3060120 xx
DSC_0957 xx
P3060090 xx
DSC_0988 xx

Kontaktujte makléře

Ing. Pavel Kostrhun
+420 603 814 857
+420 538 711 786
[email protected]
RENČ - REALITY s.r.o.RENČ - REALITY s.r.o.
Kounicova 949/67
Brno - Veveří
+420 603 814 857
[email protected]
Cenarezervováno
+ provize RK, cena bez daně z nabytí
KategorieRodinné domy
LokalitaVelatice
OkresBrno-venkov
Velikost2 pokoje
Plocha užitná85 m²
Plocha pozemku642 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Popis

Prodej řadového rodinného domu o velikosti 2+1 s příslušenstvím, dvorem, hospodářskou přístavbou a zahradou. Rodinný dům s jedním obytným podlažím se nachází nedaleko centra obce. Zděný rodinný dům se sedlovou střechou byl vybudován, průběžně udržován a je užíván více jak 80 let. Dům je jednoduše zařízen pro běžný provoz domácnosti, před několika lety proběhly v domě dílčí adaptace - především koupelny, oprava podlah, elektroinstalace, dům byl napojen na obecní kanalizaci atp.
Dům se nachází v klidné slepé ulici obce, v místě je veškerá občanská vybavenost, výhodou je rychlé silniční spojení na dálnici a dostupnost do Brna prostřednictvím IDS.
Nemovitost je možné využít pro bydlení případně k rekreačním účelům bez nutnosti okamžitých oprav.
Dispozice domu: Předsíň, dva obytné pokoje (z toho jeden průchozí, oba jsou orientovány do ulice), kuchyně, spíž, koupelna, samostatné WC, chodba a komora v přístavku. Dvůr domu je přístupný také brankou a uličkou vedle domu. Ze dvora domu je přístupná dílna a sklep s vlastním zdrojem užitkové vody. Nemovitost není podsklepena. Půda pod sedlovou střechou není využívána.
Vybavení a konstrukce: podlahy v pokojích dřevěné, v chodbě, kuchyni a koupelně dlažba a betonová mazanina, vnitřní zárubně kovové, dveřní křídla dřevěná, vstupní dveře a vrata dřevěná, okna dřevěná kastlová, kuchyňská linka včetně kuchyňských spotřebičů původní, nosné stěny zděné, z části smíšené zdivo, krov dřevěný původní, krytina keramická, topení kamny WAW, přípojky veškerých sítí v nemovitosti. Voda je odebírána z obecního řadu, na pozemku je rovněž vlastní zdroj užitkové vody.
Dispozice: Pozemek celkem: 642 m². Zastavěná plocha domu a nádvoří 184 m². Vnitřní obytná plocha domu cca 85 m². Před nemovitostí je předzahrádka v šíři domu, ve svažité ulici je zbudováno vlastní parkovací místo. Za nemovitostí se nachází svažitá zahrada přístupná přes dvůr o velikosti 458 m². Z horní části zahrady je výhled na obec Velatice a do okolní krajiny, za oplocenou horní částí zahrady se nacházejí polnosti.
Energetický štítek budovy není zpracován – kategorie G.
Nemovitost je možné použít jako zástavu pro hypoteční úvěr.

Rychlé vyhledávání

Počet nemovitostí v nabídce: 177


Peníze ihned
Prodáváte
Realitní zpravodaj