RENČ s.r.o.
800 900 710

Bezplatná linka pro
Vaše konzultace a dotazy

RENČ s.r.o.
Nacházíte se: Domů » Prodej jednopodlažního rodinného domu s přístavbou, garáží, dvorem a zahradou v Čejči.

Prodej jednopodlažního rodinného domu s přístavbou, garáží, dvorem a zahradou v Čejči., Ev.č.: 01008

DSC_0921
DSC_0941
DSC_0934
DSC_0918
DSC_0965
DSC_0963
DSC_0960

Kontaktujte makléře

Ing. Renata KostrhunováIng. Renata Kostrhunová
+420 603 814 867
+420 538 711 784
[email protected]
RENČ - REALITY s.r.o.RENČ - REALITY s.r.o.
Kounicova 949/67
Brno - Veveří
+420 603 814 857
[email protected]
Cenarezervováno
včetně provize
KategorieRodinné domy
LokalitaČejč
OkresHodonín
Velikost3 pokoje
Plocha užitná91 m²
Plocha pozemku658 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

K prodeji nabízíme samostatně stojící rodinný dům v Čejči. Dům má jedno obytné podlaží, půdní prostor a sedlovou střechu, je částečně podsklepen, součástí domu je vjezd vedle domu, dvůr, samostatná obytná přístavba o velikosti garsonky, garáž, dílna, předzahrádka a zahrada za domem.
Hlavní stavba je čtvercového půdorysu, obytná část se skládá ze vstupní chodby, vstupní haly spojující všechny místnosti domu, kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, koupelny, spíže a samostatného WC. Pod domem se nacházejí dva sklepy, jeden orientovaný do ulice s rovným stropem, druhý orientovaný do zahrady je klenbový.
Ve dvoře domu je postavena samostatná garáž, na garáž navazující dílna a také přístavba obdélníkového tvaru, kde je samostatná bytová jednotka o velikosti cca 23 m2. Na dvůr navazuje rovinatá zahrada obdélníkového tvaru s několika ovocnými stromy sloužící nyní k hospodářským účelům. Za zahradou je polní cesta, kterou je možné dojít do centra obce mimo hlavní komunikaci.
Informace o stavbě: zděný dům byl postaven před cca 70-ti lety, následně průběžně adaptován do současného stavu, poslední rekonstrukce však proběhly v 80-tých letech, tedy před cca 40-ti lety. Zdivo z pálených cihel, částečně z keramických tvarovek, stropy jsou dřevěné trámové, krov dřevěný, střecha s novější keramickou krytinou. Vstupní dveře a okna plastová včetně vnitřních žaluzií. Vnitřní dveře původní, kovové zárubně, podlahy betonové, částečně parkety, částečně dlažba a lino. Vytápění domu ústředním plynovým topením, kotel Destila. Dům je napojen na inženýrské sítě, tedy obecní vodu, elektřinu a plyn. Odpadní vody jsou odváděny do septiku na dvoře domu. Veřejná kanalizace je vedena v ulici před domem (cca 5 m od domu).
Dispozice: pozemek celkem 658 m², zastavěná plocha a nádvoří 335 m², zastavěná plocha hlavní stavby 72 m2, zastavěná plocha přístavby 27 m2, vnitřní obytná plocha domu 68 m², vnitřní obytná plocha samostatné přístavby 23 m2, garáž 21 m2, dílna 17 m2.
Parkování je možné v garáži, na uzavřeném vjezdu za branou nebo na vlastním nájezdu v předzahrádce. Nemovitost se nachází na jedné z hlavních ulic v Čejči. Z obce je dobré vlakové a autobusové spojení do Brna, Hodonína i Břeclavi. Nedaleko domu je škola a mateřská škola, sportoviště, v obci je veškerá občanská vybavenost. Nemovitost je vhodná k rodinnému bydlení i k rekreaci. Nabízí se možnost rozšíření obytné plochy o vestavbu do podkroví domu. V případě financování úvěrem je možné použít nemovitost jako zástavu pro hypoteční úvěr. Dům je ihned volný k nastěhování.

Rychlé vyhledávání

Počet nemovitostí v nabídce: 127


Prodáváte
Peníze ihned
Realitní zpravodaj
Rozdělení jednoho pozemku i přisloučení části k druhému má přesná pravidla

26.1.2022 - Jak z důvodu deformace vlastnictví pozemků minulým režimem, tak třeba i omylem, se mohlo v minulosti stát, že pozemek byl špatně vyměřen nebo rozdělen a je třeba rozdělení opravit. Většinou...


Kupujete nemovitost? Zajímejte se, zda patří do rodinné domácnosti

24.1.2022 - Při koupi nemovitosti nemusí být důležitý jen fakt, kdo je zapsán jako vlastník v katastru nemovitostí. Pokud se nevyjádří sám vlastník, zeptejte se ho, zda je v nemovitosti rodinná...


Daň z nemovitosti – platí se už i za remízek

21.1.2022 - Vlastníci nemovitostí, u nichž došlo ke změnám ve vlastnictví nemovitosti, musí do 31. ledna podat přiznání k dani z nemovitosti. Letos se to může týkat většího počtu vlastníků, kteří do...


Růst hypotečních sazeb ochlazuje zájem o hypotéky

19.1.2022 - Banky v prosinci poskytly hypotéky za 34,5 miliardy. V součtu za celý rok produkce překonala 400 miliard. Kam se posune trh s úvěry na bydlení v příštím roce?


Koupili jste dům a objevili vady? Jak je správně reklamovat?

17.1.2022 - Mnoho kupujících omezí předkupní prověrku domu na výpis z katastru nemovitostí a vizuální prohlídku domu. Pokud se však nedohodnou s realitním makléřem na odborném posouzení technického...