RENČ s.r.o.
800 900 710

Bezplatná linka pro
Vaše konzultace a dotazy

RENČ s.r.o.
Nacházíte se: Domů » Prodej dvoupodlažního řadového rodinného domu v Nebovidech u Brna s dvorem a zahradou s možností odkoupení navazujícího pozemku pro výstavby dalšího domu.

Prodej dvoupodlažního řadového rodinného domu v Nebovidech u Brna s dvorem a zahradou s možností odkoupení navazujícího pozemku pro výstavby dalšího domu., Ev.č.: 01368-1

Nebovidy147-32
Nebovidy147-38
Nebovidy147-33
Nebovidy147-40
RD Nebo_schéma pozemků 2
RD Nebo_schéma 2_ortofoto

Kontaktujte makléře

Ing. Renata KostrhunováIng. Renata Kostrhunová
+420 603 814 867
+420 538 711 784
[email protected]
RENČ - REALITY s.r.o.RENČ - REALITY s.r.o.
Kounicova 949/67
Brno - Veveří
+420 603 814 857
[email protected]
Cena10 900 000 Kč
cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaNebovidy
OkresBrno-venkov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná272 m²
Plocha pozemku724 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

K prodeji nabízíme dvoupodlažní řadový rodinný dům s dvorem a zahradou v centru obce Nebovidy, okres Brno - venkov. Obec se nachází v blízkosti krásné přírody parku Bobrava, centrum Brna je autem dostupné do 18 minut, lze využít IDS autobusové spojení.
Součástí domu je obytné přízemí, částečně obyvatelné podkroví s možností další vestavby, průjezd, hospodářský dvůr, hospodářská stavba ve dvoře a zahrada za domem. Dům byl postaven a kolaudován v roce 1982. Díky velikosti domu je možné objekt využít k vícegeneračnímu bydlení nebo k přestavbě na dům s více byty. Rozlehlost pozemku a dvora nabízí rovněž možnost dostavby dalších bytových jednotek. Je zde také možnost koupit zahradu za domem o ploše 905 m2 a šířce 12 m, která je vhodná k výstavbě dalšího domu se samostatným přístupem ze zadní ulice.
Pozemek: Celková plocha pozemků včetně zastavěné části a pozemku před domem činí 724 m2. Šíře pozemku i domu v ulici je 13 m, šíře zahrady v zadní části pozemku je 12 m. Pozemek před domem má výměru 29 m2, zastavěná plocha domu 154 m2, dvůr 296 m2, samostatná stavba dílny na dvoře 45 m2 (5 x 9 m) a zahrada za domem má výměru 200 m2 (lze koupit dalších 905 m2 zahrady s přístupem ze zadní ulice). Pozemky jsou rovinaté.
Dispozice domu:
I.NP (přízemí): průjezd a vstup do přízemí domu, předsíň, obývací pokoj, jídelna, kuchyně, dvě ložnice, koupelna a samostatná toaleta. Součástí přízemí je také zastřešená veranda s přístupem na zahradu za domem. Obytná část přízemí domu včetně uzavřeného průjezdu a verandy má výměru 130 m2.
II.NP (1.patro): Vnitřním schodištěm je přístupné patro domu, kde se nachází dva samostatné pokoje, prostor pro koupelnu a toaletu (není dokončeno). Druhou polovinu plochy patra domu tvoří volná půda pod sedlovou střechou. Obytná část patra domu je o velikosti 40 m2, plocha volné půdy je 62 m2.
I.PP (suterén): Nemovitost je částečně cca z jedné poloviny podsklepena. Z obytného přízemí jsou schodištěm přístupné dva sklepy domu. Celková plocha suterénu je 40 m2.
Součástí nemovitosti je samostatná částečně podsklepená zděná stavba se sedlovou střechou uzavírající dvůr, která byla využívána jako dílna, ze které je možné přestavbou vytvořit další obytný prostor.
Vybavení nemovitosti: kuchyňská linka, ústřední vytápění domu a ohřev vody zánovním plynovým kotlem BAXI, který je umístěn v suterénu objektu. Do nemovitosti jsou zavedeny všechny inženýrské sítě, vyjma splaškové kanalizace (dešťová kanalizace je svedena do obecní kanalizace, pro odpadní vody je ve dvoře umístěn tříkomorový septik). Na pozemku v zahradě je umístěna studna, která může sloužit například k závlaze zahrady.
Stavební konstrukce domu: obvodové zdi domu z tvárnic Ytong, zdivo v suterénu z plných cihel, stropy Hurdis s ocelovými nosníky a betonovou vrstvou, podlahy v obytných místnostech jsou betonové (lino, koberec, dlažba). Dům má dřevěný krov, sedlovou střechu, střešní krytina z pálených tašek, okna v pokojích plastová, ostatní dřevěná z doby výstavby, vrata a dveře průjezdu dřevěné, vnitřní dveře původní dřevěné, vnitřní schodiště betonové. Vybavení kuchyně a koupelen je z doby výstavby domu. Izolace proti zemní vlhkosti je funkční. Dům má břizolitovou fasádu.
Nemovitost je ihned volná, dům je možné použít jako zástavu v případě financování koupě prostřednictvím úvěru. Veškerá technická dokumentace včetně stavebních plánů je k dispozici v realitní kanceláři, na vyžádání Vám ji zašleme. Pokud Vás tento dům zaujal, domluvte si se mnou osobní prohlídku. Zajištění hypotečního servisu na míru a další služby dle individuálních potřeb klienta jsou samozřejmostí.

Rychlé vyhledávání

Počet nemovitostí v nabídce: 233


Peníze ihned
Prodáváte
Realitní zpravodaj
Výhody digitálního modelu budovy jsou především úspory energií a efektivita správy

11.7.2024 - U rodinného domku se to možná nezdá, ale když se investor pustí do stavby velké budovy, ať administrativní, či skladového nebo jinak využitelného areálu, bez digitálního modelu budovy se...


Prodejen nových bytů rostou. Ceny se ale nezvyšují.

9.7.2024 - Trh s novými byty v Praze pokračuje v růstu, developeři za druhé letošní čtvrtletí prodali 1500 bytů. To je o polovinu více než ve stejném období loňského roku. Zároveň jde z hlediska...


Vystěhování neplatícího nájemníka z bytu – často velký problém

8.7.2024 - I když si pronajímatel budoucího nájemníka řádně prověří, nemusí se vyhnout situaci, že nájemník ze dne na den přestane platit. Důvody mohou být různé. Nicméně otázkou je, jak takovou...


Nová zelená úsporám mění od září podmínky

4.7.2024 - Domácnosti mají poslední příležitost zažádat o výhodnější podporu na výměnu kotlů 1. a 2. emisní třídy, kotlíkové dotace skončí 31. srpna. Poté už bude finanční příspěvek nižší o desítky...


Vyúčtování služeb nemusí být tragédií – stačí se připravit

3.7.2024 - V letošním roce mnoho nájemců i vlastníků bytů bylo koncem dubna nemile překvapeno, když jim přišlo vyúčtování služeb spojených s užíváním bytu. Na počátku minulého roku totiž, v...