RENČ s.r.o.
800 900 710

Bezplatná linka pro
Vaše konzultace a dotazy

RENČ s.r.o.
Nacházíte se: Domů » Prodej rodinného domu s garáží, předzahrádkou pro parkování a menší zahradou v Rudici u Blanska

Prodej rodinného domu s garáží, předzahrádkou pro parkování a menší zahradou v Rudici u Blanska, Ev.č.: 01263

Rudice-20
Rudice-24
Rudice-5
Rudice-4
Rudice-3
Rudice-46
Rudice-6

Kontaktujte makléře

Ing. Renata KostrhunováIng. Renata Kostrhunová
+420 603 814 867
+420 538 711 784
[email protected]
RENČ - REALITY s.r.o.RENČ - REALITY s.r.o.
Kounicova 949/67
Brno - Veveří
+420 603 814 857
[email protected]
Cena8 290 000 Kč
cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaRudice
OkresBlansko
Velikost4 pokoje
Plocha užitná170 m²
Plocha podlahová153 m²
Plocha pozemku363 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

K prodeji nabízíme rodinný dům s obytným přízemím a podkrovím po celkové rekonstrukci, jehož součástí je také samostatná garáž, předzahrádka (otevřený dvůr) a menší zahrada za domem. Dům se nachází na klidném místě v centru obce Rudice u Blanska v blízkosti krásné přírody a nejvýznamnějších přírodních památek Moravského krasu.
Nemovitost má čtyři obytné místnosti, kuchyni a příslušenství. V přízemí domu je vstupní předsíň, chodba, obývací pokoj (26,4 m2), ložnice (16,9 m2), kuchyně (10,9 m2), koupelna s toaletou (5,4 m2) a technická místnost – prádelna (7 m2). V podkroví domu, které je přístupné po vnitřním otevřeném schodišti z chodby, je jedna uzavřená ložnice (33,4 m2) a otevřená místnost sloužící jako pracovna a ložnice (28,9 m2). Součástí nemovitosti je také samostatná garáž (17 m2). Na dům v zadní části pozemku navazuje v celé jeho šíři dvůr a malá rovinatá zahrada. Před domem v místě předzahrádky je rovněž zpevněná plocha určená pro parkování.
Dům byl v roce 2009 generálně rekonstruován do stávajícího velmi dobrého stavebně technického stavu. Je možné ho ihned obývat bez dalších investic. Nachází se v klidné ulici v centru obce Rudice mimo hlavní komunikaci.
Vybavení: podlahy plovoucí a keramická dlažba, v garáži a technické části betonové s dlaždicemi, schodiště dřevěné, okna a vstupní dveře plastová včetně vnějších rolet, střešní okna Velux dřevěná s venkovními roletami, vnitřní zárubně kovové, dveřní křídla dřevěná, kuchyňská linka vč. spotřebičů, vestavěné skříně v ložnici, topení ústřední, kotel elektrický, ohřev vody el. boilerem, elektroinstalace rovněž po rekonstrukci, koupelna po rekonstrukci s novějšími zařizovacími předměty. Po dohodě je možné v domě ponechat nábytek. Garáž má výklopná vrata na dálkové ovládání. Zahrada za domem je oplocená, ve dvoře je vybudováno dřevěné zastřešení.
Stavební konstrukce: základové pasy betonové, nosné zdivo cihlové, obvodové stěny jsou rovněž tepelně izolovány a mají novou fasádu, strop mezi přízemím, patrem domu a půdou z dřevěných nosných trámů včetně nášlapné protihlukové vrstvy, krov dřevěný, krytina betonová.
Do nemovitosti jsou zavedeny inženýrské sítě: obecní vodovod, kanalizace a el. energie 220 a 380 V. Plynové vedení je v ulici před domem. Měsíční náklady na spotřebu elektřiny jsou 5.000,-Kč a spotřebu vody 1.000,-Kč.
Dispozice: Vnitřní užitná plocha domu 153 m² + garáž 17 m2. Obytné přízemí má plochu 84 m2, obytné podkroví je o ploše 69 m2. Celková plocha pozemku činí 363 m², pozemek je obdélníkového tvaru. Oplocený dvůr a zahrada za domem má plochu 120 m2 a předzahrádka s parkováním 92 m2.
Nemovitost se nachází v srdci Moravského krasu a je vhodná pro rodinné bydlení i pro rekreaci nebo jako investice za účelem pronájmu.
Obec Rudice leží v CHKO Moravský kras. Veškerá občanská vybavenost se nachází buď přímo v obci (2x obchod s potravinami, mateřská škola, 1. stupeň ZŠ, restaurace, knihovna, fotbalové a tenisové hřiště) nebo v městysu Jedovnice, který je vzdálen 2 km nebo v Blansku vzdáleném 10 km, kde naleznete kromě obchodů, nemocnice, škol a školek rovněž bohaté zázemí pro sportovní a kulturní vyžití. Dojezdová vzdálenost do Brna je 24 km a lze využít IDS autobusové spojení z obce nebo vlakové spojení z Blanska nebo Adamova.
Pokud Vás tento dům zaujal, domluvte si se mnou osobní prohlídku. Zajištění hypotečního servisu na míru a další služby dle individuálních potřeb klienta jsou samozřejmostí. V případě financování hypotečním úvěrem je nemovitost možné použít jako zástavu.

Rychlé vyhledávání

Počet nemovitostí v nabídce: 155


Prodáváte
Peníze ihned
Realitní zpravodaj
Vyplatí se pronajmout si kancelář v kancelářské budově?

26.9.2023 - Pro někoho je kancelář hlavním pracovním místem, kde tráví většinu svého pracovního času. Pokud podnikatel potřebuje jednu kancelář, možná je rozumnější pronajmout si ji v kancelářské...


Stavba výměnku u stávajícího rodinného domu je novinkou letošní novely stavebního zákona

25.9.2023 - Nový stavební zákon, platný od 1. července 2023, svou novelou schválenou letos na jaře zavedl mimo běžné stavby pro bydlení do jednoduchých staveb novou kategorii. Jde v podstatě o výměnky,...


Kdy je třeba v nájemním vztahu vytvořit dodatek k nájemní smlouvě

22.9.2023 - Jak ze strany pronajímatele, tak ze strany nájemce, dochází ke změnám, které je nutno promítnout do smluvního vztahu, tedy nájemní smlouvy. Ve většině případů není nutné rušit stávající...


Bytový architekt nebo bytový designér – v čem je rozdíl?

19.9.2023 - Různé názvy různý obsah? Nebo jen různé názvy a stejný obsah práce? Mezi architektem a designérem je samozřejmě rozdíl, a naopak, je skvělé, když si vlastník nemovitosti objedná služby...


S opravou soukromého rybníku pomůže stát

18.9.2023 - Plánujete koupit pozemek, na kterém je zanedbané jezírko? Nebo již máte na své zahradě rybníček? Vodní plocha je určitě atraktivním prvkem krajiny a začlenit ji na svůj pozemek může být...