RENČ s.r.o.
800 900 710

Bezplatná linka pro
Vaše konzultace a dotazy

RENČ s.r.o.
Nacházíte se: Domů » Prodej rodinného domu s garáží, předzahrádkou pro parkování a menší zahradou v Rudici u Blanska

Prodej rodinného domu s garáží, předzahrádkou pro parkování a menší zahradou v Rudici u Blanska, Ev.č.: 01263

Rudice-4
Rudice-24
Rudice-5
Rudice-20
Rudice-3
Rudice_1NP
Rudice_2NP

Kontaktujte makléře

Ing. Renata KostrhunováIng. Renata Kostrhunová
+420 603 814 867
+420 538 711 784
[email protected]
RENČ - REALITY s.r.o.RENČ - REALITY s.r.o.
Kounicova 949/67
Brno - Veveří
+420 603 814 857
[email protected]
Cenarezervováno
KategorieRodinné domy
LokalitaRudice
OkresBlansko
Velikost4 pokoje
Plocha užitná170 m²
Plocha podlahová153 m²
Plocha pozemku363 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

K prodeji nabízíme rodinný dům s obytným přízemím a podkrovím po celkové rekonstrukci, jehož součástí je také samostatná garáž, předzahrádka (otevřený dvůr) a menší zahrada za domem. Dům se nachází na klidném místě v centru obce Rudice u Blanska v blízkosti krásné přírody a nejvýznamnějších přírodních památek Moravského krasu.
Nemovitost má čtyři obytné místnosti, kuchyni a příslušenství. V přízemí domu je vstupní předsíň, chodba, obývací pokoj (26,4 m2), ložnice (16,9 m2), kuchyně (10,9 m2), koupelna s toaletou (5,4 m2) a technická místnost – prádelna (7 m2). V podkroví domu, které je přístupné po vnitřním otevřeném schodišti z chodby, je jedna uzavřená ložnice (33,4 m2) a otevřená místnost sloužící jako pracovna a ložnice (28,9 m2). Součástí nemovitosti je také samostatná garáž (17 m2). Na dům v zadní části pozemku navazuje v celé jeho šíři dvůr a malá rovinatá zahrada. Před domem v místě předzahrádky je rovněž zpevněná plocha určená pro parkování.
Dům byl v roce 2009 generálně rekonstruován do stávajícího velmi dobrého stavebně technického stavu. Je možné ho ihned obývat bez dalších investic. Nachází se v klidné ulici v centru obce Rudice mimo hlavní komunikaci.
Vybavení: podlahy plovoucí a keramická dlažba, v garáži a technické části betonové s dlaždicemi, schodiště dřevěné, okna a vstupní dveře plastová včetně vnějších rolet, střešní okna Velux dřevěná s venkovními roletami, vnitřní zárubně kovové, dveřní křídla dřevěná, kuchyňská linka vč. spotřebičů, vestavěné skříně v ložnici, topení ústřední, kotel elektrický, ohřev vody el. boilerem, elektroinstalace rovněž po rekonstrukci, koupelna po rekonstrukci s novějšími zařizovacími předměty. Po dohodě je možné v domě ponechat nábytek. Garáž má výklopná vrata na dálkové ovládání. Zahrada za domem je oplocená, ve dvoře je vybudováno dřevěné zastřešení.
Stavební konstrukce: základové pasy betonové, nosné zdivo cihlové, obvodové stěny jsou rovněž tepelně izolovány a mají novou fasádu, strop mezi přízemím, patrem domu a půdou z dřevěných nosných trámů včetně nášlapné protihlukové vrstvy, krov dřevěný, krytina betonová.
Do nemovitosti jsou zavedeny inženýrské sítě: obecní vodovod, kanalizace a el. energie 220 a 380 V. Plynové vedení je v ulici před domem.
Dispozice: Vnitřní užitná plocha domu 153 m² + garáž 17 m2. Obytné přízemí má plochu 84 m2, obytné podkroví je o ploše 69 m2. Celková plocha pozemku činí 363 m², pozemek je obdélníkového tvaru. Oplocený dvůr a zahrada za domem má plochu 120 m2 a předzahrádka s parkováním 92 m2.
Nemovitost se nachází v srdci Moravského krasu a je vhodná pro rodinné bydlení i pro rekreaci nebo jako investice za účelem pronájmu.
Obec Rudice leží v CHKO Moravský kras. Veškerá občanská vybavenost se nachází buď přímo v obci (2x obchod s potravinami, mateřská škola, 1. stupeň ZŠ, restaurace, knihovna, fotbalové a tenisové hřiště) nebo v městysu Jedovnice, který je vzdálen 2 km nebo v Blansku vzdáleném 10 km, kde naleznete kromě obchodů, nemocnice, škol a školek rovněž bohaté zázemí pro sportovní a kulturní vyžití. Dojezdová vzdálenost do Brna je 24 km a lze využít IDS autobusové spojení z obce nebo vlakové spojení z Blanska nebo Adamova.

Rychlé vyhledávání

Počet nemovitostí v nabídce: 217


Peníze ihned
Prodáváte
Realitní zpravodaj
Jak probíhá zastavení nemovitosti při čerpání hypotéky

22.4.2024 - Již jsme v minulých článcích probírali, jakou nemovitostí lze ručit za hypotéku, tedy ji „zastavit bance“. Většinou je to nemovitost, kterou kupujeme, a pokud nestačí, ručí se ještě...


Pokles cen starších bytů se zastavil

19.4.2024 - Příznivá prognóza vývoje trhu bydlení v České republice vychází z očekávání, které jsme definovali začátkem letošního roku. Co nás zaskočilo v únorových datech je právě jeden z parametrů,...


Mohou vlastníci domu odpojit neplatiči teplo a elektřinu?

18.4.2024 - Neplacení za dodávky elektrické energie je nejčastějším důvodem, proč může dojít k jejímu odpojení. Každý byt má svůj elektroměr, a tak ale neplacení elektřiny je vždy záležitostí...


Co vše je zapotřebí, když chcete udělat ze dvou bytů jeden

16.4.2024 - Máte malý byt v oblíbené lokalitě, a tak i když potřebujete větší, nechce se vám stěhovat. Obliba lokality, dostupnost služeb, obchodů i zábavy může být natolik důležitá, že nakonec leckdo...


Prodeje nových bytů letos v Praze opět rostou. Dochází k postupnému zvyšování cen nabízených bytů

15.4.2024 - Prodeje nových bytů v Praze v letošním roce výrazně rostou, developeři za první čtvrtletí prodali celkem 1520 nových bytů. To je ve srovnání se stejným obdobím loňského roku takřka...